Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

2. PŠ - Kolo 2 - 19.10.-21.10. (Uto-Čet)


Goksim

Recommended Posts

prije 5 minute, Silviyo1302 said:

Usput, vidim da je već netko igrao ovaj par, pa ako to nije po pravilima, molim Vas da me obavijestite na vrijeme...

Samo oklada i prijedlog ne smiju biti isti. Znači, ako je netko odigrao npr. PSG pobjeda, niko poslije njega ne može igrati PSG pobjeda, ali može igrati razne druge varijante oklada koje imaju u ponudi za tu utakmicu, golove, kartone itd itd.

Link to comment
Share on other sites

prije 2 minute, IzudinB said:

Samo oklada i prijedlog ne smiju biti isti. Znači, ako je netko odigrao npr. PSG pobjeda, niko poslije njega ne može igrati PSG pobjeda, ali može igrati razne druge varijante oklada koje imaju u ponudi za tu utakmicu, golove, kartone itd itd.

Jasno... Onda stavljam neki drugi par uskoro !

Link to comment
Share on other sites

prije 25 minute, Silviyo1302 said:

Ajax- B.Dortmund (guop)     1,40 (SuperSport)

Tu očekujem potencijalnu golijadu bez puno ispitivanja snaga, te rani gol na utakmici... Ajax koji će na svojoj areni uprijeti svim snagama od prve minute i Borussia koja naprijed ima Haalanda... Očekujem odličnu utakmicu i raspoložene strijelce !

Gol u oba poluvremena? :)

Link to comment
Share on other sites

@LeonardoDrugi, @IzudinB, @furyshaa, @ante16, @drm, @BoskoBuha, @Guts1950, @deestock, @Silviyo1302, @soyer567, @Griza, @koki091, @SleepyBear, @sestincan, @Ipoje4, @sportskinovinar, @Milevski1983, @kesa1402, @Rastocine13, @nenosk, @markec9, @zeko, @bruno34, @moneyhunter, @Amsterdam17, @pippen33, @bmbm, @CarlosBacca70, @Pavijan098, @vjekos, @unkdy, @elnino, @campi91, @GUINNESS, @Nbafan, @Master of disaster, @Leedsfan, @Clutch, @Vido992, @Marko15, @jansavc, @nidjeveze, @jaki, @risretto, @carneuss, @falconius031, @tihi372, @Jela09, @kova07, @badbeat, @fran, @gwilly, @nutrija, @Mile5, @fic, @noja57, @Rome, @tome1993

Podsjetnik svima koji još nisu stavili tipove da isto naprave do utorka do 12:00. Nakon toga prognoze za drugo kolo se neće priznavati. Kod kreiranja teme za svako sljedeće kolo svi igrači će, kao i ovdje gore, biti tagirani kao podsjetnik da postave prognozu. 

Evo par informacija o prvom kolu.

Sudionici Prve Lige su opravdali zašto su u prvoj ligi budući da je 100%tna pogođenost u prvom kolu. Listić sa tri para bio je tečaja 2.27 i nadamo se da ste ga ispratili te da ćemo imati ogroman broj kola gdje će listić prve lige i proći. Prosječni koeficijent prvog kola bio je 1.32. 

U Drugoj ligi od 56 sudioniča 41 je pogodilo tip koji su sugerirali. Samim tim imamo uspješnost od solidnih 73% uz prosječni koeficijent od 1,51. 

Statistiku možete pratiti na donjem linku a mislim da će ista postati sve zanimljivija kako prvenstvo bude odmicalo. 

 

Link to comment
Share on other sites

Moj tip za 2. Kolo Posljednje Šanse je utakmica lige prvaka Inter Milano - FC Sheriff

D18639CC-1DD4-4708-A7C3-84DF2E2EE220.jpeg.30f9b579fdca1de2d20e247dd48870fd.jpeg

Ovdje ocekujem Interov pritisak od početka utakmice prema mreži gostujuće momčadi.

Moje je mišljenje ako Inter povede rano utakmicu da neće stati na tome, da će forsirati sto veću pobjedu.

Tako da očekujem veliki pritisak Intera  prema golu Sheriffa i automatski veliki broj kornera od strane Intera.

Moj tip za ovu utakmicu da ce Inter prvi doći do 7 kornera na utakmici.

Link to comment
Share on other sites

S obzirom da sam ažurirao tablicu (TABLICA), učesnici druge lige posljednje šanse koji još uvijek nisu postavili tip za 2. kolo su: @soyer567 @Griza @sportskinovinar @Rastocine13 @nenosk @zeko @moneyhunter @bmbm @vjekos @elnino @campi91 @Nbafan @Vido992 @Marko15 @nidjeveze @jaki @risretto @kova07 @badbeat @gwilly @Mile5 @tome1993

Ovo je čisto da ne bi zaboravili. Sretno.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav. 

Drugi tip nas vodi u Englesku League 1.

Plymouth - Bolton 1X 1.38 unibet

Razlog, Plymouth je ne poražen na proteklih 7 utakmica u ligi. 

Bolton ima zadnje dvije izgubljene i mislim da su psihološki malo potonuli.

Plymouth je prošle sezone završio na 18.mjestu dok je trenutno prvi. 

Mislim da dok su forma, naboj i želja za pobjedom tu da će u istom ritmu i nastavit pa makar sa jednim X-om što bi nas tip oznacilo kao dobitnim.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Benfica - B. Munchen // Bayern Munchen over 1,5 timski. 1,40 @bet365

 

Odlična uvertira pred utakmicu lige prvaka je bila utakmica protiv Leverkusena za vikend, 5 komada u mreži domaćina. Ovdje očekujem minimalno 3 pogotka gostiju, ali idemo sa sigurnijom opcijom. B. Munchen je u dosadašnje dvije utakmice LP zabio 8 pogodaka, 5 protiv Dynama iz Kieva i 3 protiv Barcelone. Benfica jos nije primila gol ove sezone u LP, ali mišljenja sam da je to zbog katastrofalne Barcelone i Dynama. Bayern je jasni favorit skupine i vjerujem da će to danas pokazati na terenu protiv Benfice koja je ipak par klasa ispod bavaraca.

 

Screenshot_20211019-102930_Chrome.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim locked this topic
Gost
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use