


baklava
Članovi-
Posts
16 -
Joined
-
Last visited
Everything posted by baklava
-
Zna li netko jel mogu kombinirati za istu utakmicu točan rezultat prvog i drugog poluvremena u nekoj hrvatskoj kladionici?
-
hvala,ne mogu ni tu gledati,krene pa zablokira,izgleda da je problem do mog kompa,ne razumijem se,možda neki zastarjeli programi
-
Huddesrfield - West ham West Ham igra puno bolje pod novim trenerom.ali ipak ima jednu od najlošijih obrana u Premier ligi. Za današnju utakmicu nedostaje ili upitno im je nekoliko igrača na svim pozicijama,pogotovo u napadu gdje se čini jedino Chicharito potpuno spreman. Pratio sam nogometne utakmice na sports lemonu ali mi se on nešto pokvario tako da nisam dugo gledao nijednu.Probao sam na nekom batmanu ali ni tamo ne mogu,tako da nisam siguran kako west ham igra sad i što očekivati. Pretpostavljam opet defanzivna igra dok i ako ne prime gol,ako prime morat će se otvoriti što bi huddesrfield morao iskoristiti na domaćem terenu s još jednim golom. Prijedlog: broj golova ekipe 1 (Hudderfield) 2+ 2.90 ( čini mi se dobra kvota za tu opciju pa igram to) PSK, u Germaniji 3,1
-
dobar! prije mi je gg3+ bila najdraža oklada ali ove sezone me ne ide,ako budeš imao još takvih tipova predloži
-
West Ham vs Liverpool Gledao sam West Ham nekoliko puta zbog Bilića i totalno sam razočaran igrom: obrana loša,vezni red spor,neuigran,gube puno lopti, napad više sreće nego pameti. Nisam neki stručnjak ali vidim da im fali motivacije,da je to sve u svemu loše. Sad kako će odigrati kad im dolazi veliki Liverpool? Bilić je znao i kad je vodio reprezentaciju izvući najbolje iz momčadi baš protiv jakih momčadi, pa i s West Hamom,ali samo prve sezone,inače je loše prolazio. Nije Liverpool sjajan ove sezone ali je West Ham jako loš. Pretpostavljam,to jest siguran sam,da će Bilić probati igrati bunker i na kontre,a koliko je loš ovaj West Ham primit će gol i onda se raspasti. Liverpool bi ih trebao natrpati jer mu je opasno igrati da ćuva rezultat sa jednim ili dva gola,a oni tako ni ne igraju i već se pokazalo da im ni to nekad nije bilo dovoljno jer im je obrana bila nesigurna u pojedinim utakmicama. Vidjet ćemo što će biti na kraju ali moj prijedlog je da će Liverpool zabiti 4+ gola,kof. 6.50 u HL. Nisam siguran što je to Value bet ali ovo bih tako nazvao.
-
dobar prijedlog,poslušao sam te i malo još prostudirao i odigrao sam promes daje i hendikep na spartak,ako ovako ostane dobro je,hvala ti
-
koliko vidim prva je utakmica završila 0:0
-
Bok Svima! Novi sam na forumu i prije nego što dam prijedloge za klađenje želim prvo objasniti kako se ja kladim i što možete očekivati od mene. Kladim se u kladionici Supersport jer jedina ima vrstu oklade kakvu preferiram,a to je "Ishod utakmice+igrač daje gol".To sam počeo igrati prošle godine pred kraj evropskog prvenstva jer mi je tata rekao da njegov prijatelj tako igra i dobije s vremena na vrijeme pa sam probao i ja. Već prvu ili drugu okladu sam dobio oko 500 kuna na uloženih 20 sa samo dva pogođena para. Sviđa mi se baš to što može biti samo dva ili tri para sa malim ulogom, a dobitak bude relativno velik. Prošla sezona, mogu reći, nije bila nešto da sam se obogatio,daleko od toga.ali sam imao više dobitaka i puno oklada gdje sam promašio za samo jedan par.Najveći dobitak je bio 3800 kuna:tri pogođena para i ulog od 20 kuna. Mislim da je najbolje igrati tri para jer kad sam stavljao više parova nisam bio baš uspješan. Sviđa mi se također to što ne moram pratiti puno liga nego samo lige petice,Ligu prvaka, i manje Evropsku ligu, i slabije lige poput tursku,portugalsku...Ali moram pratiti igrače koji redovito nastupaju i daju golove,tko je u formi,tko izvodi jedanesterce i takve stvari što mi je puno zanimljivije nego čistu statistiku i međusobne omjere kao dosad. Kad sam se počeo tako kladiti nisam znao za puno igrača i bio sam nov u takvoj vrsti klađenja,Ne računam Ronalda i Mesija, odnosno takve igrače i klubove, jer na takve tipove budu premali koeficijenti i mislim da se to ne isplati igrati. Sad sam sezonu iskusniji i mislim i nadam se da će mi naredna godina biti još uspješnija i da ću dobiti bar jednom toliko da se počastim putem u Amsterdam u Četvrt crvenih svjetiljki.Sretno Svima!