|
jaksa
|
 |
« Odgovor #1 : Travanj 03, 2010, 09:08:01 » |
|
413 AS Bari-AS Roma sub 15:00 4,40 3,40 1,70 tip 2
Bari je sredina ljestvice. Tako igra od početka sezone, tu se drži, uživa u sigurnosti zlatne sredinu koju je zasluženo izborio. Ne može uzletjeti k vrhu, ali teško i da se može sunovratiti prema dnu Serie A. Na noge mu u ovome kolu dolazi družina iz metropole. Roma je uzletjela i ne misli stati, pobjeda nad Mourinhom, ranieri je dostojanstveno proslavio, a preskakanje Portugalca i uzimanje onog što je već smatrao da je njegovo, titule bio bi pravi melem na ranu koja traje još od Chelseaja. Gostovanje u Bariju je rebus koji moraju riješiti bez previše muke. Razlika u kvaliteti ih na to obvezuje, a navijači ni na što drugo ni ne pomišljaju. Roma izvan Rima nije goropadna kao kod kuće, ali je favorit. Veliki
409 Genoa CFC-AS Livorno sub 15:00 1,50 3,50 6,30 tip 1 Genoa možda nije onako čvrsta i gotovo nesavladiva družba kakva je bila prošle sezone, ali i dalje se vrti u sredini ili malo poviše. Livorno je, pak, tuga. Ne igraju toliko loše, ali bodove uzimaju prerijetko. Klasičan je primjer gostovanje kod Intera prije dva kola. Promaše dva zicera pa kad su promašili i treći u kontri, dobiju gol, a poslije nekoliko minuta još jedan i... Uzalud ti dobra igra. Na kraju - 0:3. Na Marassiju Livorno nema što tražiti. Uzme li i bod, to bi bila senzacija
406 Inter Milano-Bologna FC sub 15:00 1,25 5,00 9,00 Bologna je slabašna, ali u pitanju je gostovanje kod prvaka, a kad je Inter domaćin, onda bi se možda jedino Barceloni moglo priznati da nije autsajder. A kamoli ne Bologni. Koja si je već osigurala ostanak, a to joj je bio temeljni ovosezonski cilj pa na Meazzu može istrčati bez opterećenja. No, samo da bi, eventualno, uljepšala utakmicu za koju je nemoguće predvidjeti da bi mogla završiti bilo kako drukčije osim pobjedom momčadi koja ima Sneijdera, Maicona i Eto’oa, a koju vodi Posebni, Jose Mourinho. Inter igra, Inter pobjeđuje.
430 Burnley-Manchester City - 33. kolo sub 18:30 4,20 3,30 1,75 tip 2 Burnley još vjeruje u ostanak, a Manchester City u Ligu prvaka. U toj situaciji ipak treba vjerovati znatno kvalitetnijem sastavu, čiji izostanak se jako osjetio u prošla četiri dvoboja. Daleko od toga da će igrači Burnleya izvjesiti bijelu zastavu i predati se gostima bez borbe, ali u otvorenoj utakmici lako može doći do izražaja njihova nesigurna obrana, a stizati prednost gostiju može donijeti još opasnije i ubojitije kontre.
580 Bordeaux-Nancy sub 19:00 1,40 4,00 6,80 tip 1 Bordeaux je ispucao kvotu kiksova i dozvolio konkurenciji da mu se skroz približi, te protiv Nancyja nema pravo na pogrešku želi li i dalje biti prvi kandidat za titulu. Jest da u tjednu igra s Lyonom u Ligi prvaka i to će ostaviti traga na snazi, ali Nancy je prosječna momčad koja kvalitetom nije ni blizu branitelju naslova. U prošlih pet sezona Bordeaux je svaki put na svom stadionu pobijedio Nancy.
452 Rennes-Lyon sub 19:00 2,70 3,00 2,50 1,45 1,35 tip x2 Nakon prve utakmice četvrtfinala Lige prvaka Lyon dolazi na noge rasterećenom Rennesu i to sigurno neće biti lak izazov za Puelov sastav, ali ni Rennes ove sezone nije momčad pred kojom bi trebalo drhtati. Lyon se još nije odrekao pomisli o tituli, premda je previše kiksova napravio u posljednje vrijeme, a čak i ako ne može do prvog mjesta, imperativ mu je plasman u Ligu prvaka i sljedeće sezone. Stoga će gosti vjerojatno zaigrati otvoreno i mogla bi to biti zanimljiva utakmica s dosta pogodaka. Po dvije pobjede i poraza ima Lyon u zadnje četiri ligaške utakmice u Rennesu.
269 FC Sevilla-CD Tenerife sub 22:00 1,45 3,70 6,60 tip 1 Sevilla je u velikim problemima. Nakon iznenađujućeg ispadanja od moskovskog CSKA iz Lige prvaka, Andalužani su nanizali nekoliko loših rezultata. Domaći remi od posljednjeplasiranog Xereza bio je koban za trenera momčadi Manola Jimeneza kojeg je na klupi naslijedio njegov pomoćnik Antonio Alvarez. Sevilla kvalitetu ima, a šok uzrokovan promjenom trenera, trebao bi pozitivno djelovati na igrački kadar. Sevilla ovo mora dobiti!
75 FC Barcelona-Ath.Bilbao sub 20:00 1,20 5,50 10,5 tip 1 Barcelona je konačno prava. Leo Messi posljednjih tjedana igra najbolji nogomet karijere, a u momčad Josepa Guardiole vratila su se i 'dva mala kompjutora’ Xavi i Iniesta. Zabija i Ibrahimović pa pobjeda nad ponosom Baskije ne smije izostati. Baski se nadaju novom euro-izazovu, ali na Camp Nou bodova za njih neće biti. Barcelona je ipak presnažna!
Od ovoga nesto izabrat cu i odigrati ovo mi se cini jako dobro
|