Iserlohn – Ingolstadt 1 @ 2,00 @ 18,30h @ Germania

February 24, 2008

Ulog: 5/10

Iserlohn me u zadnjih 10-tak dana skinuo na 3-4 listića, ali nadam se danas pozitivnom ishodu. Dakle Iserlohnu treba još 3 boda kako bi osigurao play-off, a danas im se pruža sjajna prilika pred domaćom publikom i u punom sastavu. Iz izajava igrača vidi se da su jako koncentrirani na današnju tekmu i vjerujem da s tim pristupom mogu do pobjede. Pred domaćom publikom bilježe 17-0-17 uz gol razliku 105:75 što ih svrstava među bolje domaćine u DEL ligi.

Ingolstadt drži 8 mjesto sa istim brojem bodova kao i 7 Hannover, a za Iserlohnom koji je 6 zaostaju 5 bodova, ali imaju i utakmicu više. U dobrojsu formi patako u posljednjih 7 utakmica bilježe 6 pobjeda. Za današnji susret nedostajti će im jako važan branič Michael Bakos (4G, 10A), zatim još jedan branič Patrick Vogl (3A), zatim neće biti već duže ozljeđenih: Boguniecki (4G, 13A) i Treillea (2G, 14A), a upitno je hoće li moći zaigrati branič Sebastian Schwarz (1G, 2A) koji ima želučanu virozu, o njegov nastupu odlučiti će se prije same tekme.

Ove sezone susreli su se u 3 utakmice i Ingolstadt vodi sa 2:1, a domaćini su dobivali svoje utakmice.
2008-01-10 Ingolstadt 6-5 Iserlohn
2007-12-21 Iserlohn 7-3 Ingolstadt
2007-11-23 Ingolstadt 3-1 Iserlohn
Ingolstadt ima velikih problema u obrani i teško će se oduprijeti Iserlohnu koji ima ponajbolji napad u ligi i 3 boda iz ove utakmice mu puno znače i rješavaju. Unatoč dobrim igrama Ingolstadta vjerujem da se ispalti uzeti pobjedu domaćina.

Autor: El Presidente

Moneybookers - donacija - El Presidente

Ukoliko Vam je ovaj tekst pomogao na putu do dobitka na kladionici, autoru teksta možete donirati bilo koji iznos putem Moneybookersa. Hvala Vam!

Iznos u Eurima

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4 out of 5)
Loading ... Loading ...



Komentari

Ostavite komentar